- 20%

Korff – Lifting Rich Day Cream Lifting Effect (SPF 15)

6,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre me një teksturë të pasur, të butë dhe të përshtatshme. Formula me ekstrakt tërshëre (Avena Sativa) 4% dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare relaksojnë dhe tonifikojnë lëkurën, duke dhënë një efekt të menjëhershëm lifting. Acidi Hialuronik hidraton në thellësi lëkurën dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës. Ekstrakti i Goji Berry dhe përbërësit aktivë Multimineral ndriçojnë lëkurën, duke i dhënë shkëlqim.

E përshtatshme për lëkurë normale dhe të thatë.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastruar mirë dhe të thatë, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
Firma

Korff

Linja

Lifting

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Lifting Rich Day Cream Lifting Effect (SPF 15)”

LART