- 20%

Korff – Lifting Night Crema Lifting Effect

Original price was: 8,120 Lekë.Current price is: 6,496 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

“Krem nate me nje teksture te pasur, te bute dhe te rehatshem. Formula me ekstrakt tershere (Avena Sativa) 4% dhe Acid Hialuronik me peshe te larte molekulare relaksojne dhe tonifikojne lekuren, duke dhene nje efekt te menjehershem lifting. Acidi Hialuronik hidraton ne thellesi lekuren dhe redukton rrudhat me nje efekt mbushes. Ekstrakti i Goji Berry dhe perberesit aktive Multimineral ndricojne lekuren, duke i dhene shkelqim. Per me teper, ekstrakti i Bambuse, ushqen lekuren ne thellesi.
Per te gjithe tipet e lekurave.

Perdorimi: Aplikojeni ne darke ne lekure te pastruar mire dhe te thate, duke e perhapur produktin me levizje rrethore derisa te perthithet ploteesisht.

Pa paraben
Jo komedogjenik
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
I testuar per Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Merkur.

Firma

Korff

Linja

Lifting

Mosha

30+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Lifting Night Crema Lifting Effect”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART