- 20%

Korff – Lifting Light Day Cream Lifting Effect (SPF 15)

6,160 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Lifting Light Day Cream Lifting Effect (SPF 15)

Krem fytyre me një teksturë të lehtë, të butë dhe që përthithet shpejt.

Formula me ekstrakt tërshëre (Avena Sativa) 4% dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare relaksojne dhe tonifikojnë lëkurën, duke dhënë një efekt të menjëhershëm lifting.

 • Acidi Hialuronik hidraton në thellësi lëkurën dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës.
 • Ekstrakti i Goji Berry dhe përbërësit aktivë multimineral ndriçojnë lëkurën, duke i dhënë shkëlqim.
 • Për më tepër, zinku në përmbajtje, redukton prodhimin e sebumit dhe madhesinë e poreve.

Për të gjithë tipet e lëkurave.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastruar mirë dhe të thatë, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycereth-26, Propanediol, Isodecyl Neopentanoate, Steareth-21, Jojoba Esters, Argania spinosa Kernel Oil, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Macadamia ternifolia Seed Oil, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Polysilicone-11, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Silica, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cetyl Palmitate, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Propylene Glycol, Ziziphus jujuba Seed Extract, PEG-8, Polyglycerin-3, Magnesium Aspartate, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Zinc Gluconate, Tocopherol, Centella asiatica Extract, Phytoecdysteroids, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Ascorbyl Palmitate, Copper Gluconate, Pentylene Glycol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Superoxide Dismutase, Hexapeptide-9, Tromethamine, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Lifting Light Day Cream Lifting Effect (SPF 15)”

LART