- 20%

Korff – Lifting Eye and Lip Contour Cream Lifting Effect

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,460 Lekë.Current price is: 4,368 Lekë.

In stock

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Trajtim për konturin e syve dhe buzëve me një teksturë krem/xhel, të lehtë dhe që përthithet me lehtësi. Formula, me përmbajtje tërshëre (Avena Sativa) dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke dhënë një efekt lifting të menjëhershëm. Acidi Hialuronik hidraton lëkurën në thellësi dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës. Ekstrakti i Goji Berry dhe përbërësit aktiv Multimineralet ndriçojnë lëkurën, duke i dhënë shkëlqim.

Për të gjithë tipet e lëkurave.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në darkë në konturin e syve dhe buzëve të pastruara. Masazhojeni produktin lehtë derisa të përthithet plotësisht.

Pa paraben
Jo komedogjenik
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Firma

Korff

Linja

Lifting

Mosha

30+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  150%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Korff – Lifting Eye and Lip Contour Cream Lifting Effect
 • .

  Produkt shume i mire, perthithet plotesisht, nuk le shkelqim ose ndjesi fryrje.

 • .

  Shume i mire, i jep te gjitha efektet e pershkruara, ka vertet efekt lifting, super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART