- 25%

Korff – Lifiting & Anti-Age Set

6,090 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Lifiting & Anti-Age Set

Seti përmban:

 • Kremi i ditës Korff Lifting (50ml)

Krem ​​fytyre me efekt lifting, me teksturë të lehtë i cili përthithet shpejt. Formula e tij, me Avena Sativa (4%) dhe Acid Hyaluronik me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke kryer një efekt lifting të menjëhershëm dhe afatgjatë. Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën dhe redukton rrudhat me një efekt mbushës. Përmbajtja e zinkut e bën produktin të reduktojë sekretimin dhjamor dhe poret janë më pak të dukshme. I përshtatshëm veçanërisht për lëkurën mikse.

 • Krem për konturin e syve dhe buzëve (15ml)

Korff Lifting dhe Anti-Age është një krem ​​konturues me efekt lifting për sytë dhe buzët me teksturë të lehtë, që falë vajit të bambusë i cili gjendet në formulë, ushqen lëkurën në thellësi.

Udhëzime mbi përdorim

Kremin hidratues aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër dhe të thatë duke aplikuar produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Krem për konturimin e syve dhe buzëve aplikojeni në mbrëmje në zonat e pastra dhe të thata të syve dhe buzëve. Masazhoni zonën derisa produkti të përthithet plotësisht.

Firma

Korff

Mosha

30+

Forma

Tubet, Vazo

Sasia

50 ml, 15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Lifiting & Anti-Age Set”

LART