- 20%

Korff – Krem pastrues delikat për lëkurë normale dhe të thatë

1,680 Lekë

(Ritual Care Delicate Re-hydrating Cleansing Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Me shumë delikatesë pastron papastërtitë dhe mbetjet e make up nga lëkura pa modifikuar pH dhe filmin hidrolipidik.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

175ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Krem pastrues delikat për lëkurë normale dhe të thatë”

LART