- 30%

Korff – Hydro-radiance Moisturizing Face Cream

3,136 Lekë

Hidratues për lëkurë normale dhe të thatë.

Përshkrimi i Produktit

Korff – Hydro-radiance Moisturizing Face Cream

Krem me teksturë të butë dhe kompakte, i cili në kontakt me lëkurën shndërrohet në një emulsion të freskët dhe të lehtë. Formulimi i tij me Kompleks Hydroplus, Acid Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe ekstrakt Viola Tricolor hidraton thellësisht lëkurën dhe parandalon dehidratimin.

Përbërës aktivë specifikë me veprim anti-plakje ndihmojnë në ruajtjen e bukurisë së lëkurës, duke luftuar formimin e rrudhave, ndërsa pluhuri i diamantiy garanton shkëlqimin. Lëkura mbetet më e lëmuar dhe më rrezatuese. Trajtim veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën normale dhe të thatë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë duke e shpërndarë produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isodecyl Neopentanoate, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Stearate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Tridecyl Stearate, Jojoba Esters, Cyclohexasiloxane, PEG-75 Stearate, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Sodium Hyaluronate, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Vigna aconitifolia Seed Extract, Ceteth-20, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Steareth-20, Tridecyl Trimellitate, Dimethiconol, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Polyglycerin-3, Sodium Hydroxide, Silica, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Tocopherol, CI 16035 (Red 40), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packaging.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Hydro-radiance Moisturizing Face Cream”

LART