- 20%

Korff – Hydraenergy sorbeto cream

Original price was: 4,250 Lekë.Current price is: 3,400 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre me një aromë delikate dhe të lehtë qitro dhe teksturë sorbeto të freskët. Formula me kompleksin Hydroplus, acidin hialuronik me peshë molekulare të ulët dhe ekstraktin e Viola tricolor hidratojnë lëkurën në thellësi, parandalojnë dehidratimin dhe kthejnë freskinë e epidermës. Lëkura duket më e butë, me shkëlqim dhe rrudhat parandalohen. E përshtatshme për lëkura normale dhe mikse.
Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë në lëkurë të pastruar e të thatë, duke përhapur produktin me lëvizje rrethore.

– Pa paraben.
– I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
– I testuar për Nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

 

Firma

Korff

Linja

Hydraenergy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Hydraenergy sorbeto cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART