- 20%

Korff – Hydraenergy Moisturizing cream

4,032 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre me nje arome delikate dhe te lehte qitro dhe teksture kompakte qe ne kontakt me lekuren behet nje emulsion I lehte dhe I fresket. Formula me kompleksin Hydroplus, acidin hialuronik me peshte molekulare te ulet dhe ekstraktin e Viola tricolor hidratojne lekuren ne thellesi, parandalojne dehidratimin dhe kthejne freskine e epidermes. Lekura duket me e bute, me shkelqim dhe rrudhat parandalohen. E pershtatshme per lekura te thata
Aplikohet ne mengjes dhe/ose darke ne lekure te pastruar e te thate, duke perhapur produktin me levizje rrethore
Pa paraben
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
I testuar per Nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur

Firma

Korff

Linja

Hydraenergy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Hydraenergy Moisturizing cream”

LART