- 20%

Korff – Hydraenergy Intensive Moisturizing cream

Original price was: 4,620 Lekë.Current price is: 3,696 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem fytyre me nje teksture te bute dhe kremoze. Formula me kompleksin Hydroplus, acidin hialuronik me peshte molekulare te ulet dhe ekstraktin e Viola tricolor hidratojne lekuren ne thellesi, rikthejne freskine e epidermes. Ne saje te perberesve me veprim anti-age, ruhet bukuria e lekures dhe parandalohen rrudhat. E pershtatshme per lekura te thata dhe shume te thata
Aplikohet ne mengjes dhe/ose darke ne lekure te pastruar e te thate, duke perhapur produktin me levizje rrethore
Pa paraben
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
I testuar per Nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur

Firma

Korff

Linja

Hydraenergy

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Hydraenergy Intensive Moisturizing cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART