- 30%

Korff – Hydra Energy C Sorbet

(1 përshtypje mbi produktin)

3,822 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Hydra Energy C Sorbet

Hydra Energy C Sorbet me kompleks Hydroplus, Acid Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe ekstrakt Viola Tricolor, hidraton thellësisht lëkurën.

 • Përbërësit aktivë specifikë me veprim anti-plakje ndihmojnë në ndalimin e formimit të rrudhave
 • Vitamina C  i ofron lëkurës shkëlqimin e nevojshëm
 • Ideal për lëkurë normale-mikse

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Glycereth-26; Butylene Glycol; Isononyl Isononanoate; Cyclohexasiloxane; Jojoba Esters; PEG-10 Dimethicone; Dimethicone; Phenoxyethanol; Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax]; Sodium Hyaluronate; Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane; Sodium Chloride; Vigna aconitifolia Seed Extract; Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables; Hydrolyzed Viola tricolor Extract; Glycerin; Tocopheryl Acetate; Disteardimonium Hectorite; Dimethicone Crosspolymer; Acacia decurrens Flower Cera (Wax); Sodium Cocoyl Glutamate; Ascorbyl Glucoside; Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan; Tocopherol; Polyglycerin-3; Pentylene Glycol; Ethylhexylglycerin; Disodium EDTA; CI 16035 (Red 40); Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Hydra Energy C Sorbet
 • (blerës i verifikuar)

  Eshte vitamina C me e mir qe kam provuar ndimon shume me njollat e lekures

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART