- 30%

Korff – Hydra Energy C Cream

3,822 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Hydra Energy C Cream

Kremi Hydra Energy C me kompleks Hydroplus, Acid Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe ekstrakt Viola Tricolor, hidraton thellësisht lëkurën.

 • Përbërësit aktivë specifikë me veprim anti-plakje ndihmojnë në ndalimin e formimit të rrudhave
 • Vitamina C  i ofron lëkurës shkëlqimin e nevojshëm
 • I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastër, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Glycerin; Isodecyl Neopentanoate; Cetyl Alcohol; Dicaprylyl Carbonate; Glyceryl Stearate; HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer; Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate; Tridecyl Stearate; Jojoba Esters; Cyclohexasiloxane; PEG-75 Stearate; Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax]; Sodium Hyaluronate; Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane; Vigna aconitifolia Seed Extract; Ceteth-20; Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables; Steareth-20; Tridecyl Trimellitate; Dimethiconol; Hydrolyzed Viola tricolor Extract; Xanthan Gum; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Acacia decurrens Flower Cera (Wax); Sodium Cocoyl Glutamate; Tocopheryl Acetate; Ascorbyl Glucoside; Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan; Tocopherol; Polyglycerin-3; Sodium Hydroxide; Silica; Pentylene Glycol; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Disodium EDTA; CI 16035 (Red 40); Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packaging.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Hydra Energy C Cream”

LART