- 20%

Korff – Furçë fondontine Ovale

3,920 Lekë

(Oval Foundation Brush)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Furça ideale për një përhapje të saktë të fondontinave fluide.

Rezultati
Forma e veçantë ovale garanton një aplikim perfekt dhe preçiz të fondontinës në të gjithë fytyrën.
Qimet, të buta dhe sintetike, kapin dhe shpërndajnë sasinë ideale të produktit, duke siguruar një make-up perfekt.
Unaza e lehtë dhe rezistente dhe doreza e zezë i japin furçës një pamje elegante dhe profesionale.

Mënyra e përdorimit: Përdorni pjesën e sheshtë të furçës dhe aplikoni fondontinën me lëvizje horizontale që nisin nga brenda jashtë fytyrës, duke nisur nga balli tek qafa.
Këshillohet pastrimi i furçës me KORFF brush Cleanser.

E testuar dermatologjikisht.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Furçë fondontine Ovale”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART