- 20%

Korff – Furçë e sheshtë për pudër

4,032 Lekë

(Flat Powder Brush)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ideale për të aplikuar të gjithë pluhurat në fytyrë si cipria, terr, pluhura të papresuar

Rezultati
Prerja e sheshtë dhe e rumbullakët ju lejon të ndiqni linjat e fytyrës. Fijet sintetike, të buta dhe të cilësisë së lartë ofrojnë një përhapje optimale të produktit, duke ju mundësuar përzierje të teksturës me gjeste të shpejta, në mënyrë të barabartë dhe uniforme, për një rezultat optimal.

Unaza e lehtë dhe rezistente dhe doreza e zezë i japin furçës një pamje elegante dhe profesionale.

Mënyra e përdorimit:
Kapni me furçë një sasi të produktit, duke e shpërndarë në fytyrë me gjeste të lehta.
Këshillohet pastrimi i furçës me KORFF Brush Cleanser.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Furçë e sheshtë për pudër”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART