- 20%

Korff – Furçë e pjerrët

3,472 Lekë

(Angled Blush Brush)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ideale për të aplikuar të gjithë terra-t abronzuese, fard dhe pluhurat me shkëlqim.

Rezultati
Prerja e sheshtë dhe e rrumbullakët ju lejon të ndiqni linjat e fytyres. Fijet sintetike, të buta dhe të cilësisë së lartë ofrojnë një shpërndarje optimale të produktit.
Unaza e lehtë dhe rezistente dhe dorezë e zezë i jep furçës një pamje elegante dhe profesionale.

Mënyra e përdorimit
Merrni me furçë një sasi të produktit, duke e shpërndarë në fytyrë me gjeste të lehta.
Rekomandohet pastrimi i furçës me KORFF Brush Cleaner.

E testuar dermatologjikisht.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Furçë e pjerrët”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART