- 20%

Korff – Eyebuki Eyeshadow Brush

2,464 Lekë

Furçë për aplikimin e toneve të syrit.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Eyebuki Eyeshadow Brush

Furçë për aplikimin e toneve të syrit.

Forma e veçantë dhe fibrat sintetike të një cilësie të lartë mundësojnë vendosjen korrekte të toneve, duke ju përshtatur formës së syrit.

Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime për përdorim

Për të përftuar ngjyra të lehta, filloni nga pjesa e brendshme e syrit dhe kufiri mes qepallës dhe qerpikëve.

Për të perftuar ngjyra të errëta fillohet nga pjesa e jashtme e syrit.

 

Firma

Korff

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Eyebuki Eyeshadow Brush”

LART