- 30%

Korff – Eye Zone trajtim për rrathët e zinj dhe qeskat në konturin e syve

4,410 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Eye Zone trajtim për rrathët e zinj dhe qeskat

Kremi i konturit të syve, i pasuruar me ekstrakt Lulëkuqe, Kafeinë dhe Vitaminë PP, i cili zvogëlon qeskat dhe rrathët e errët falë një veprimi efektiv kundër enjtjes dhe anti-lodhje. Përbërësit aktivë specifikë reduktojnë rrathët e zinj dhe përmirësojnë elasticitetin e konturit të syrit, duke e bërë atë më të tonifikuar dhe kompakt. Tubeti praktik është i pajisur me një shpërndarës metalik dhe aplikues që ofron një ndjesi të këndshme freskie.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në konturin e syve të pastruar. Masazhoni butësisht produktin me aplikuesin metalik derisa të absorbohet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua (Water), Butylene Glycol, Dibutyl Adipate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Niacinamide, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol, Ectoin, Tocopheryl Acetate, Papaver rhoeas Extract, Mannose, Sodium Mannose Phosphate, Caffeine, Hydrolyzed Soy Flour, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Cetearyl Glucoside, Sodium Polyacrylate, Undecane, Tridecane, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Silica, Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate.
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Eye Zone trajtim për rrathët e zinj dhe qeskat në konturin e syve”

LART