- 30%

Korff – Eye Zone Lifting and brightening eye contour

5,390 Lekë

Kategoritë: , , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Eye Zone Lifting and brightening eye contour

Serum lifting dhe ndriçues i konturit të syve i pasuruar me ekstrakt Avena Sativa, Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare dhe Vitaminë PP që redukton shenjat e lodhjes dhe rrudhat e imëta, duke ushtruar një efekt lifting.

Ekstrakti i lulëkuqes dhe përbërësit aktivë reduktojnë rrathët e zinj. Ka një veprim të menjëhershëm ndriçues.

Udhëzime mbi përdorimin

Duke përdorur aplikuesin në shishe, aplikoni një sasi produkti të barabartë me madhësinë e një perle në zonën rreth syve. Përhapeni butësisht me majat e gishtave derisa të absorbohet. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

15ml

Aqua (Water), Coconut Alkanes, Glycerin, Niacinamide, Isostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Propanediol, Silica, 1,2-Hexanediol, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Papaver Rhoeas Extract, Lespedeza Capitata Leaf/Stem Extract, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Ethylcellulose, Propylene Carbonate, Tin Oxide, Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, Caramel, CI 77491 (Iron Oxides), CI 19140 (Yellow 5).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Eye Zone Lifting and brightening eye contour”

LART