- 30%

Korff – Eye Zone Anti-Wrinkle & Moisturizing Eye Contour

6,370 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Eye Zone Anti-Wrinkle & Moisturizing Eye Contour

Kremi hidratues dhe kundër rrudhave për konturin e syve është i pasuruar me Pentapeptide 4, Acid Hyaluronik me peshë të ulët molekulare dhe Vitaminë PP që rrit elasticitetin dhe redukton rrudhat e shkaktuara nga plakja e lëkurës. Me një veprim riparues, ushqen dhe hidraton intensivisht për të tërhequr lëkurën dhe për të rivendosur rehatinë. Redukton pigmentimin e zonës së konturit të syve. Në kuti ka një aplikues special që e bën aplikimin e produktit edhe më efektiv. Ai përbëhet nga një perlë qeramike, një material ultra i rehatshëm me “efekt të ftohtë” dhe një dorezë prej druri.

Udhëzime mbi përdorimin

Me aplikuesin të pranishëm në kuti, aplikoni një sasi produkti të barabartë me madhësinë e një perle në zonën rreth syve. Përhapni butësisht me majat e gishtave derisa të përthithet. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

15ml

Aqua (Water), Butylene Glycol, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Saccharide Isomerate, Diethylhexyl Carbonate, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Glycerin, Dibutyl Adipate, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Diacetyl Boldine, Palmitoyl Pentapeptide-4, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Sodium Polyacrylate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Carbomer, Polysorbate 20, Silica, Hydroxyacetophenone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Caramel, CI 19140 (Yellow 5). L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Eye Zone Anti-Wrinkle & Moisturizing Eye Contour”

LART