- 30%

Korff – Eye Primer

1,960 Lekë

Një produkt 3 në 1, mund të përdoret si primer për të përmirësuar qëndrueshmërinë e toneve të vendosura në sy, mund të përdoret si  një si një ndriçues për të zbardhur vetullat dhe si një ton mat për sytë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Eye Primer

Një produkt 3 në 1, mund të përdoret si primer për të përmirësuar qëndrueshmërinë e toneve të vendosura në sy, si  një si një ndriçues për të zbardhur vetullat dhe si një ton mat për sytë.

Formula, e pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë E, është e përshtatshme për lëkura të ndjeshme ose për persona që përdorin lente kontakti. Me një konsistencë kremoze që siguron një rezultat të qëndrueshëm deri në 8 orë nga aplikimi.

 • Pa konservues, pa vajra minerale dhe pa aroma.
 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalomologjikisht.
 • E testuar për Nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

 

Firma

Korff

Sasia

1.4 g

Dimethicone, Silica, Isoamyl Cocoate, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Polybutene, Hydrogenated Jojoba Oil, Synthetic Wax, Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Silica Silylate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Hyaluronate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Silica Dimethyl Silylate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77163 (Bismuth Oxychloride).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Eye Primer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART