- 30%

Korff – Essentials 2in1 Purifying & Scrub Mask

2,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essentials 2in1 Purifying & Scrub Mask

Maskë pastrimi dhe scrub për fytyrën me veprim të dyfishtë. Largon papastërtitë, rregullon prodhimin e sebumit dhe normalizon madhësinë e poreve. Kryen një veprim efektiv dhe të butë pastrimi duke e përsosur dhe zbutur lëkurën. Mund të përdoret edhe si skrub pa pasur nevojë të lihet gjatë në lëkurë.

Ideale për lëkurë normale ose mikse.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë dhe lëreni për 15 minuta. Masazhojeni me lëvizje rrethore për një veprim eksfolues dhe më pas shpëlajeni. Përdoreni dy herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water); Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil; Cellulose Acetate; Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Coco-Caprylate; 1,2-Hexanediol; Glyceryl Stearate; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil; Camellia Sinensis Leaf Extract; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sodium Stearoyl Glutamate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tocopherol; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; CI 61570 (Green 5); CI 19140 (Yellow 5); Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essentials 2in1 Purifying & Scrub Mask”

LART