- 30%

Korff – Essential Regenerating Tonic

1,862 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essential Regenerating Tonic

Hapi i ndërmjetëm ideal midis pastrimit dhe pjesës tjetër të rutinës. Toniku promovon qarkullimin e qelizave duke rigjeneruar lëkurën, e cila duket më e ndritshme, e hidratuar dhe kompakte. Optimizoni efektivitetin e trajtimeve të mëvonshme.

 • I pasuruar me Panthenol, Hamamelis Virginiana, Vitaminë PP.
 • Për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje me një tampon pambuku pas pastrimit, ose hidheni në pëllëmbën e njërës dorë dhe aplikojeni në fytyrë duke e fërkuar lehtë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua (Water); Glycerin; Glycereth-26; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Betaine; Niacinamide; Panthenol; Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water; Allantoin; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Arginine; Lactic Acid; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Gluconolactone; Calcium Gluconate; Glycolic Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essential Regenerating Tonic”

LART