- 30%

Korff – Essential Moisturizing & Nourishing Mask

2,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essential Moisturizing & Nourishing Mask

Maskë hidratuese, me një teksturë të butë dhe të pasur, ideale për të ushqyer, hidratuar dhe rigjeneruar lëkurën. Rikthen qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin, jep rehati dhe qetëson skuqjen e lëkurës së brishtë dhe të lodhur.

 • E pasuruar me Centella asiatica dhe vitaminë PP.
 • Për lëkurë të thatë, të brishtë ose të lodhur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastruar dhe të thatë, lëreni për 15 minuta më pas shpëlajeni. Përdoreni dy herë në javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water); Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; Propylene Glycol; Butylene Glycol; Carbomer; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Bisabolol; Lactococcus Ferment Lysate; Oryza Sativa (Rice) Extract; Centella Asiatica Extract; Schisandra Chinensis Fruit Extract; Lactic Acid; Cetearyl Olivate; Sodium Polyacrylate; Sorbitan Olivate; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Sodium Hydroxide; Potassium Sorbate; Sodium Benzoate; Sorbic Acid; Parfum (Fragrance).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essential Moisturizing & Nourishing Mask”

LART