- 20%

Korff – Essential Milky Cream All In One

2,128 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essential All In One

Qumësht me veprim të trefishtë: pastrues, heqës make-upi dhe tonik. I pasuruar me ekstrakt të orizit violë, acid hialuronik dhe vitaminë PP, hidraton dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës, duke i dhënë rehati të menjëhershme dhe të qëndrueshme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël produkti në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe masazhojeni butësisht. Hiqni papastërtitë me një tampon pambuku ose shpëlajeni tërësisht.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water); Undecane; Glycerin; Dicaprylyl Carbonate; Tridecane; Cetearyl Alcohol; Sucrose Stearate; Sodium Stearoyl Glutamate; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Sodium Hyaluronate; Oryza Sativa (Rice) Extract; Tocopheryl Acetate; Tocopherol; Lactic Acid; Polyacrylate Crosspolymer-6; Sodium Polyacrylate; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Citric Acid; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Sorbic Acid; Parfum (Fragrance).
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essential Milky Cream All In One”

LART