- 30%

Korff – Essential Biphasic Make Up Remover

1,862 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essential Biphasic Make Up Remover

Pastrues bifazik make-upi për fytyrën, sytë dhe buzët. Heq make-up-in që zgjat dhe të papërshkueshëm nga uji.

I pasuruar me ekstrakt Panthenol dhe vitaminë PP, i bën qerpikët më rezistent, përmirëson elasticitetin e konturit të syve.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundni produktin derisa të përzihen plotësisht të dy shtresat. Hidhni një sasi të mjaftueshme në një tampon pambuku dhe pastroni butësisht në lëkurën, sytë dhe buzët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Aqua (Water); Isohexadecane; Hydrogenated Polydecene; Isododecane; Panthenol; Pentylene Glycol; Sodium Chloride; Glycereth-26; Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene; Betaine; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Bisabolol; Lactic Acid; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Disodium Phosphate; Potassium Phosphate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Benzoate; CI 61565 (Green).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essential Biphasic Make Up Remover”

LART