Zbritje

Korff – Duo Eye Shadow Palette

2,450 Lekë

Paletë me dy ngjyra, ideale për të  krijuar disa pamje. Kanë  efekt të  shkëlqyeshëm dhe uniformë.

Zgjidh formatin me kombinimin e ngjyrave më poshtë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Palette Duo

Paletë me dy ngjyra, ideale për të  krijuar disa pamje. Kanë  efekt ndriçues dhe uniform. Formula është e pasuruar me vaj bajame të ëmbël, vaj trëndafili, acid hialuronik dhe vitaminë E.
Një paketim kozmetik praktik, me aplikues dhe pasqyrë, i përshtatshëm për ta mbajtur gjithmonë me vete.

 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
 • I përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe ata që përdorin lente kontakti.
 • Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në pjesën e brendshme të syrit për t’i dhënë një efekt ndriçues shikimit. Përdorni nuancën më të errët në pjesën e jashtme, vijën e sipërme dhe të poshtme të qerpikëve për të krijuar definicion.

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Sasia

3 g

Nuanca

01, 02, 03

Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Oryza Sativa (Rice) Powder,
Methylpropanediol, Sodium Dehydroacetate, Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Phenylpropanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Moschata Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Castor Oil, Aluminum Hydroxide, +/- CI 77007 (Ultramarines), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 19140 (Yellow 5).
Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Oryza Sativa (Rice) Powder,
Methylpropanediol, Sodium Dehydroacetate, Caprylyl Glycol, Tin Oxide, Phenylpropanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Moschata Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Castor Oil, +/- CI 77007 (Ultramarines), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 19140 (Yellow 5).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Duo Eye Shadow Palette”

LART