- 20%

Korff – Detox Detoxyfing Night Serum

5,248 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Serum me konsistencë krem-xhel dhe teksturë të freskët, e lehtë për tu përthithur; e studiuar për të vepruar gjatë pushimit të natës, kur rigjenerimi qelizor është më aktiv.

I formuluar me një miks përbërësish të përzgjedhur me kujdes, me veprim antioksidant për ti garantuar lëkurës një pamje të shëndetshme dhe plot shkëlqim.

Ekstrakt i qelizave staminale nga rrushi, vaji i Arganit, çaji jeshil dhe Salvia sclarea ushqejnë lëkurën, ndërsa Caesalpinia spinosa hidraton në thellësi. Fomes officinalis ushtron një veprim adstrigjent, ekstrakti i Rozmarines dhe Livandos grantojnë një veprim pastrues, ekstrakti i Ginkgo Bilobës pastrojnë dhe zbusin epidermën.

Në zgjim lëkura do jetë më me shkëlqim dhe elastike, ndërsa shenjat e lodhjes do jenë zbehur.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave, nga më të rejat dhe me probleme deri tek ato mature dhe të zbehura.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në fytyrë, qafë e dekolte, pas pastrimit të lëkurës, duke e përhapur me një masazh të lehtë për të favorizuar përthithjen e produktit. Për një rezultat më të mirë këshillohet përdorimi në mëngjes i serumit Detox SPF 40.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht e dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Linja

Detox

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Detox Detoxyfing Night Serum”

LART