- 20%

Korff – Detox City Protection Day Serum

5,248 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion i lehtë me teksturë fluide dhe të këndshme, e formuluar me një miks filtrash solare që garanton një mbrojtje të spektrit UVA/UVB (SPF 40).

Produkti krijon një film që mbron lëkurën nga rrezatimi diellor, agjentët ndotës dhe nga oksidimi. Prania e Pantenolit dhe Aloe Verës i jep veti hidratuese, ndërsa sherebela (Salvia sclarea) dhe vitamina E veprojnë në sinergji për një efekt rigjenerues dhe antioksidant. Lëkura është e shëndetshme, me shkëlqim dhe e mbrojtur nga foto-plakja.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurave.

Mënyra e përdorimit:
Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte, pas pastrimit të lëkurës, vetëm ose bashkë me kremin tuaj të përditshëm, për të reduktuar impaktin e rrezeve të diellit në foto-plakje dhe në shfaqjen e njollave të errëta.
Për një rezultat optimal këshillohet përdorimi në darkë i serumit antioksidant Detox të natës.

 • Pa paraben.
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
Firma

Korff

Linja

Detox

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

SPF

40

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Detox City Protection Day Serum”

LART