- 20%

Korff – Cure Make Up Vinyl Eyeliner

1,936 Lekë

Penel sysh fluid, i papërshkueshëm nga uji dhe i shndritshëm. Maja e penelit garanton një aplikim të thjeshtë dhe të saktë pa lën njolla.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make Up Vinyl Eyeliner

Penel sysh fluid, i papërshkueshëm nga uji dhe i shndritshëm. Maja e penelit garanton një aplikim të thjeshtë dhe të saktë pa lën njolla.

I pasur me vitaminë E, kështu që ngjitet lehtësisht në qepallë.

 • Pa parfum
 • Hipoalergjik dhe i testuar nga oftalmologu tek njerëzit me lëkurë të ndjeshme dhe që përdorin lente kontakti
 • Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium
Firma

Korff

Sasia

2.5ml

Aqua (Water), Ammonium Acrylates Copolymer, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Poloxamer 407, Butylene Glycol, Disodium Deceth-6 Sulfosuccinate, Myristyl Lactate, Laureth-30, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Simethicone, Hectorite, Silica, Steareth-4, BHT, Steareth-20, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid, CI 77266 (Black 2)(nano).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up Vinyl Eyeliner”

LART