Zbritje

Korff Cure Make Up – Urban Smart Balmy Touch fondantine kompakte

3,528 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Fondontinë kompakte e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato të thata.
Tekstura mahnitëse “balmy” tranformohet në një krem të butë dhe shkrihet menjëherë në lëkurë.
Përqindja e madhe e ujit që ka formula garanton një veprim hidratant dhe një ndjesi të menjëhershme freskie në aplikim.

• Pluhurat speciale soft-focus uniformizojnë lëkurën dhe minimizojnë imperfeksionet.
• Eshtë i pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe një peptid inovativ të gjeneratës së fundit i ekstraktuar nga farat e Moringës.

Rezultati: lëkura është e hidratuar, uniforme dhe e butë.

 • Pa parfum
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjik
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

20ml

Nuanca

Chiaro, Medio, Scuro

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Urban Smart Balmy Touch fondantine kompakte”

LART