Korff Cure Make Up – Uniforming Concealer

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up Uniforming Concealer

Korrektor në formë stirolapsi i krijuar për minimizimin e qeskave, rrudhave të vogla, imperfeksioneve të lëkurës dhe shenjave të lodhjes.
Stirolapsi elegenat në ngjyrë argjendi lejon një aplikim preciz dhe është ideal për riaplikim gjatë ditës. Teksturë e butë.

• Mbulim i shkëlqyeshem
• Pluhurat speciale soft-focus minimizojnë imperfeksionet.
• Formula është e pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe ekstrakt Albizia Julibrissinis që bëjnë që lëkura të duket e freskët dhe e relaksuar.

Rezultati: Qeskat dhe imperfeksionet reduktohen, rrudhat e vogla zbehen.

Mënyra e përdorimit: Rrotullojeni në krahun orar bazën e penës për të nxjerrë sasinë e duhur të produktit.

 • Pa parfum
 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

2.5ml

Nuanca

01, 02, 03

Aqua (Water), Dimethicone, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, PEG-10 Dimethicone, Isododecane, Triethylhexanoin, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Albizia Julibrissin Bark Extract, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Magnesium Sulfate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Disteardimonium Hectorite, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Potassium Sorbate, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol, Benzoic Acid, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Uniforming Concealer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART