Zbritje

Korff Cure Make Up – Stick Foundation

2,310 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Fondontina stick e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave.

E thjeshtë për tu sfumuar, i jep lëkurës butësi të menjëhershme dhe një ndjesi lehtësie.
Gjendet në 7 tonalitete të ndryshme, e studiuar për t’u përshtatur në mënyrë perfekte me të gjithë lëkurat, nga më të çeltat deri tek të errëtat.

Formula është e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.
Paketimi special me penelin e inkorporuar ndihmon që produkti të aplikohet në mënyrë të thjeshtë e të shpejtë në të gjithë fytyrën dhe të riaplikohet gjatë ditës. Teksturë e butë dhe kremoze.

• Uniformizon, fsheh imperfeksionet dhe shenjat e lodhjes.
• Përhapni fondontinën direkt në fytyrë, duke vizatuar vija në ballë, faqe dhe mjekër.

Rezultati: Lëkura është uniforme dhe natyralisht mat.

 • Pa vajra minerale
 • Jo komedogjenik
 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

7.5ml

Nuanca

00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07

Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Palmitate, Titanium Dioxide (Nano), Neopentyl Glycol Diheptanoate, Zinc Oxide, Polyethylene, Hydrogenated Sunflower Seed Oil, Methyl MethacrylateCrosspolymer, Polypropylene, Glyceryl Dibehenate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Alumina, Dimethicone, Glyceryl Behenate, Synthetic Fluorphlogopite, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Citric Acid, CaprylylGlycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Stick Foundation”

LART