Zbritje

Korff Cure Make Up – Satin Lipstick

2,430 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up – Satin Lipstick

Buzëkuq kremoz me ngjyrë të thellë e me shkëlqim. Rrëshqet me delikatese në buzë, duke dhënë një ngjyrë fantastike. Teksturë e plotë që i jep buzëve butësi maksimale dhe ndjesi komforti që zgjat për një kohë të gjatë.

Rezultati: ngjyrë intense që nga aplikimi i parë, për buzë të rafinuara dhe shumë femërore.

 • Pa parfum
 • E testuar dermatologjikisht
 • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

4ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13, 14

Polybutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol,  Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax),  Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2,  Octyldodecyl Stearoyl Stearate,  Synthetic Wax,  Candelilla Cera (Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax), Dicalcium Phosphate,  Behenoxy Dimethicone,  Ozokerite,  Tocopheryl Acetate,  Sodium Hyaluronate,  Ethyl Vanillin, Lecithin,  Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol,  Ascorbyl Palmitate,  Silica Dimethyl Silylate,  Citric Acid,  Butylene Glycol,  Caprylyl Glycol,  Phenoxyethanol,  Hexylene Glycol, (+/-) CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 6),  CI 77491 (Iron Oxides),  CI 15985 (Yellow 6 Lake),  CI 45410 (Red 28 Lake),  CI 42090 (Blue 1 Lake).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Satin Lipstick”

LART