- 20%

Korff Cure Make Up – Prodigious Mascara all in one

2,464 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mascara me teksturë të pasur, kremoze dhe elastike që garanton një efekt të menjëhershëm voluminoz. Një kombinim dyllrash me densitete të ndryshëm, sigurojnë butësi dhe një rezultat që zgjat. Formula është e pasur me Acid Hialuronik dhe vitaminë E, që i mbajnë qerpikët e butë dhe fleksibël.

Rezultati: Një efekt fantastik “qerpikë të rremë”

 • I testuar dermatologjikishtdhe oftalmologjikisht
 • I tesuar për sy të ndjeshëm dhe për personat që mbajnë lente kontakti
 • I testuar për nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

14

Aqua (Water), Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Glyceryl Stearate, VP/Hexadecene Copolymer, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Synthetic Beeswax, Polyvinyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Propanediol, Oryza Sativa Cera [Oryza Sativa (Rice) Bran Wax], Octyldodecanol, Panthenol, Rhus Verniciflua Peel Cera (Rhus Verniciflua Peel Wax), Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, 1,2-Hexanediol, Sodium Hydroxide, Hydroxyacetophenone, Caprylhydroxamic Acid, CI 77499 (Iron Oxides).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Prodigious Mascara all in one”

LART