- 20%

Korff Cure Make Up – Powerlash Strengthening Mascara

2,464 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Serum trajtues që ushqen dhe forcon qerpikët, duke stimuluar rritjen. Prania e një tripeptidi ekskluziv ndihmon në rritjen natyrale të qerpikëve dhe parandalon rënien gjatë heqjes së makijazhit.

Rezultati: qerpikë më të gjatë e më të fortë.

Mënyra e përdorimit:

Produkti mund të përdoret vetëm, si trajtim i përditshëm, ose si primer, para aplikimit të rimelit tuaj.

 • I testuar dermtologjikisht dhe oftalmologjiksht
 • I testuar në sy të ndjeshëm dhe në personat që mbajnë lente kontakti.
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paldium dhe Mërkur.
Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Aqua (Water), Glycerin, Phenoxyethanol, Carbomer, Aminomethyl Propanediol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Biotinoyl Tripeptide-1.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Powerlash Strengthening Mascara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART