- 20%

Korff Cure Make Up – Perfecting Powder (pluhur fiksues i fondantinës)

Original price was: 3,650 Lekë.Current price is: 2,920 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pluhur i padepërtueshëm dhe tërësisht transparent në aplikim. Ideal për të fiksuar make up, uniformizojë dhe matifikojë lëkurën, që të qëndrojë e butë. E pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë C dhe E. Minimizon dukjen e rrudhave falë efektit soft focus.

Rezultati: Lëkurë mat dhe një pamje elegante.

 • Pa vajra minerale
 • E testuar dermatologjiksht
 • E testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.

 

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Sasia

10g

Silica, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Talc, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Capryloyl Glycine, Undecylenoyl Glycine, Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Perfecting Powder (pluhur fiksues i fondantinës)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART