- 20%

Korff Cure Make Up – Paletë me pasqyrë të brëndshme (për mbushje me ton sysh)

1,456 Lekë

(Easy Fill Palette for Magnetic and Componable Eyeshadows)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Paletë me pasqyrë të brëndshme me aplikator të dyfishtë që mund të mbajë deri në 3 ton sysh të Korff.

Falë sistemit magnetik, mbyllet në mënyrë perfekte. Në këtë mënyrë keni mundësinë të personalizoni paletën tuaj duke ndryshuar ngjyrat dhe tonet e syve. Pasqyra dhe aplikatori thjeshtësojnë përdorimin e produktit për një rezultat preciz dhe të shpejtë.

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Paletë me pasqyrë të brëndshme (për mbushje me ton sysh)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART