Zbritje

Korff – Cure Make Up Nude Effect Foundation

3,832 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make Up Nude Effect Foundation

Fondatinë fluide me një teksturë të hollë dhe të mëndafshtë, përzihet me lëkurën pa e rënduar atë. Ndihmon në hidratimin e lëkurës, duke e mbajtur atë të butë në prekje. Për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Mbulim mesatar
 • Përfundim jashtëzakonisht natyral dhe me shkëlqim
 • E pasuruar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Rezultatet

Lëkura është e lëmuar dhe rrezatuese.

Info. Shtesë

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Calcium Aluminum Borosilicate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Disteardimonium Hectorite, Glyceryl Caprylate, Sodium Chloride , Phenoxyethanol, Mica, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Aluminum Hydroxide, Parfum (Fragrance), Disodium EDTA, Sodium Lauroyl Glutamate, Triethoxycaprylylsilane, Butylene Glycol, Lysine, Trehalose, Urea, Sodium Hyluronate, Magnesium Chloride, Serine, Pentylene Glycol, Carbomer, Algin, Glyceryl Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Pullulan, Disodium Phosphate, Polysorbate 20, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Potassium Phosphate, Palmitoyl Pentapeptide-4, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packaging.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up Nude Effect Foundation”

LART