Zbritje

Korff – Cure Make up Long Lasting Foundation

3,945 Lekë

Fondatinë me efekt të gjatë, i testuar për të qëndruar deri në 14 orë. Me veprim hidratues, ekstrakti Stevia Rebaudiana e lë lëkurën të butë. Gjithashtu eshte i pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë E.

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make up Long Lasting Foundation

Fondatinë me efekt të gjatë, i testuar për të qëndruar deri në 14 orë. Me veprim hidratues, ekstrakti Stevia Rebaudiana e lë lëkurën të butë. Gjithashtu eshte i pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë E.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mbulim mesatar në të plotë.

TEKSTURA
kremoze dhe e këndshme

 

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Nuanca

[1], [3], [4]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make up Long Lasting Foundation”

LART