- 20%

Korff Cure Make Up – Moisturizing Lip Primer and Scrub

1,824 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Primer dhe scrub për buzë në një produkt unik dhe praktik. Krijon një efekt pastrues delikat dhe zgjat kohëzgjatjen e buzëkuqit. Teksturë e butë dhe delikate. I pasur me vaj Jojoba, Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, i lë buzët të buta dhe të hidratuara.

Rezultati: Make up në buzë zgjat më shumë.

 • Pa parfum
 • I testuar klinikisht
 • Hipoalergjik
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Paladium, Mërkur dhe Plumb
Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

2.8gr

Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Synthetic Wax, Polybutene, Cyclopentasiloxane, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Cetearyl Behenate, Synthetic Beeswax, Disteardimonium Hectorite, Hydroxystearic Acid, Glyceryl Caprylate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Propylene Carbonate, Stearic Acid, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Palmitic Acid, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, CI 77491 (Iron Oxides).

L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Moisturizing Lip Primer and Scrub”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART