- 20%

Korff Cure Make Up – Mascara e qëndrueshme ndaj ujit

(1 përshtypje mbi produktin)

2,440 Lekë

(Waterproof Mascara 9ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mascara e qëndrueshme ndaj ujit për një efekt të intensifikuar dhe që zgjat të qerpikëve. Shikim i thellë dhe intens me një kalim të vetëm. Formulë e pasur me vitaminë E, dyllë blete dhe një derivat të vajit të Linit që kontribuon në ushqyerjen dhe zbutjen e qerpikëve. Efikasitet i provuar.

Rezultati: Qerpikë me volum, efektiv kundër ujit dhe që zgjat.

 • Pa parfum
 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

9ml

Isododecane, Paraffin, Cera Alba (Beeswax), Disteardimonium Hectorite, Trimethylsiloxysilicate, Talc, VP/Eicosene Copolymer, C12-16 Alcohols, Polybutene, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Trihydroxystearin, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Phenoxyethanol, Lecithin, Palmitic Acid, Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Tocopherol, CI 77499 (Iron Oxides).

L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff Cure Make Up – Mascara e qëndrueshme ndaj ujit
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Perberes shume te mire dhe totalisht waterproof.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART