Korff Cure Make Up – Magic Powder Eyeshadow Pencil

(Matita Ombretto)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Laps për sy i lehtë për tu aplikuar dhe për të krijuar hije. I butë dhe i rehatshëm, i jep dritë shikimit me një kalim të vetëm. Formulë e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitamine E.

Rezultati: Vështrimi është i theksuar dhe i ndriçuar natyrshëm.

 • I testuar dermtologjiksht dhe oftalomologjikisht
 • I përshtatshem për sy të ndjeshëm dhe personat që mbajnë lente kontakti
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

1.54gr

Nuanca

01, 02, 03, 04

Mica, Dimethicone/Divinyldimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer, Silica, Nylon-12, Polymethyl Methacrylate, Behenoxy PEG-10 Dimethicone, Isoamyl Cocoate, Dimethicone, Boron Nitride, Synthetic Fluorphlogopite, Pentylene Glycol, Glyceryl Tribehenate/Isostearate/
Eicosandioate, Caprylyl Glycol, Triethyl Citrate, Magnesium Aluminum Silicate, Algin, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Caprylhydroxamic Acid, Glycerin, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 77492 (Iron, Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 75470 (Carmine).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Magic Powder Eyeshadow Pencil”

LART