Korff – Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick

Buzëkuq me një teksturë të lëmuar dhe komode që rrëshqet në buzë, duke rritur bukurinë e buzëqeshjes.
Efekt që zgjat deri në 12 orë.

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick

Një buzëkuq me një teksturë të lëmuar dhe komode që rrëshqet në buzë, duke rritur bukurinë e buzëqeshjes suaj.
Efekt që zgjat deri në 12 orë.

 • Me teksturë të butë, të mëndafshtë dhe të rehatshme.
 • Pa vajra minerale.
 • I testuar dermatologjikisht

 

Info. Shtesë

Firma

Korff

Sasia

6 ml

Nuanca

05

Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Polybutene, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Silica Dimethyl Silylate, Isododecane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Trimethylsiloxysilicate, Methoxy PEG-17/Methoxy PEG-11/HDI Isocyanurate Trimer Crosspolymer, Ethyl Vanillin, Ethylhexyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, (+/-) CI 15850 (Red 7 Lake), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up Long Lasting Fluid Lipstick”

LART