Zbritje

Korff Cure Make Up – Lip Pencil

1,701 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up Lip Pencil

Laps për buzë në paketim druri me një ngjyrë të plotë dhe uniforme, që mund të aplikohet vetëm ose para shkëlqyesit ose buzekuqit, për të zgjatur ngjyrën. Teksturë e butë, që përhapet me lehtësi dhe përmirëson kohëzgjatjen e buzëkuqit, duke shmangur njollat joestetike.

Thekson me përpikëri konturet e buzëve, furça e inkorporuar në laps ju lejon të përhapet me lehtësi.

Rezultati: Buzë e dizenjuar me përsosmëri për një pamje të sotisfikuar dhe elegante.

 • E testuar dermatologjikisht
 • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05

C10-18 Triglycerides, Talc, Hydrogenated Vegetable Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Rhus Succedanea Fruit Wax (Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol , Phenoxyethanol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica, CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 75470 (Carmine), CI 77499 (Iron Oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Lip Pencil”

LART