Korff Cure Make Up – Eye Pencil

Eye Pencil

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up Eye Pencil

E gjithë magjia e një prekje të butë dhe uniforme në një laps profesional në paketim druri. Teksturë e butë, precize dhe uniforme.

• Mbulim mesatar
• Specifikon qepallën

– Lejon të krijoni hije të pafundme.

Rezultati: shikim intens dhe i thellë.

 • I testuar dermtologjikisht dhe oftalmologjikisht
 • I testuar në persona me sy të ndjeshëm dhe ato që mbajnë lente kontakti

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Laps

Sasia

10.5gr

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07

Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Candelilla Cera [Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax], Mica, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, +/- CI 77499 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Eye Pencil”

LART