- 25%

Korff Cure Make Up – Intensity Mascara volume

2,310 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mascara me teksturë të pasur e të butë, që garanton qerpikë me volum me definicion të lartë. Dyllat plastike dhe vetë-modeluese krijojnë një mbështjellje rreth qerpikëve, duke i mbuluar ato nga rrënja në majë. Formula është e pasur me Acid Hialuronik, vitamina E, dyllë të krustave të orizit, Carnauba dhe Candelilla, që i mbajnë qerpikët të butë dhe fleksibël.

Rezultati: Qerpikë më të dendur, më të gjatë dhe më të fortë.

 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjiksht
 • I testuar në sy të ndjeshëm dhe për personat që mbajnë lente kontakti.
Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Aqua (Water), CI 77499 (Iron Oxides), Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Cyclopentasiloxane, Oryza Sativa Cera [Oryza Sativa (Rice) Bran Wax], Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Alcohol Denat., Palmitic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Acacia Senegal Gum, Candelilla Cera [Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax], Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Glycerin, VP/VA Copolymer, Aminomethyl Propanediol, Panthenol, Polyvinyl Alcohol, Chlorphenesin, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays (Corn) Starch, Sodium Hyaluronate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-7, Biotinoyl Tripeptide-1, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Intensity Mascara volume”

LART