Korff Cure Make Up – Illuminating Compact Bronzing Powder

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up Illuminating Compact Bronzing Powder

Pluhur kompakt ushqyes, i pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe C, Luteina dhe një përzierje të bimëve sigurojnë një kontakt të butë dhe të rehatshëm dhe e bëjnë lëkurën të butë. Dhurojnë një efekt lëkure të nxirë.

Rezultati: Fytyra merr një ngjyrë të shëndetshme dhe rrezatuese.

 • E testuar dermatologjikisht
 • E testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

9g

Nuanca

01, 02

Talc, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Dimethiconol Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit, Punica Granatum Seed Powder, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hexylene Glycol, Hydrogenated Castor Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, +/- CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 7), Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Illuminating Compact Bronzing Powder”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART