Zbritje

Korff Cure Make Up – Illuminating Compact Blush

1,852.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një blusher me pluhur të mëndafshtë e shumë të lehte dhe që përzihet lehtësisht.

I pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E dhe C, Luteinë dhe estere, që garantojnë një prekje të butë dhe e bëjnë lëkurën të shkëlqejë.

• Ndriçon lëkurën
• I jep komfort lëkurës

Rezultati: Lëkura rrezaton dhe është natyrale, efekt “bonne mine

 • Pa vajra minerale
 • I testuar dermtologjikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, mërkur dhe Paladium.

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Sasia

5gr

Nuanca

01, 02, 03, 04

01-02
Talc, Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, DImethiconol Stearate, Dimethicone, Magnesium Myristate, Trimethylsiloxysilicate, Diisostearyl Malate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate , Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Aluminum hydroxide, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance).

03-04
Talc, Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, DImethiconol Stearate, Dimethicone, Magnesium Myristate, Trimethylsiloxysilicate, Diisostearyl Malate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate , Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Aluminum hydroxide, +/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Illuminating Compact Blush”

LART