- 20%

Korff – Cure Make Up High Definition Mascara + Black Eye Pencil

2,464 Lekë

*sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make up High Definiton Mascara

Mascara që siguron volum dhe zgjatje edhe tek qerpikët e shkurtër. Sinergji e përsosur midis një formule me performancë ekskluzive dhe një aplikacioni techno që kthen dhe volumizon të gjitha llojet e qerpikëve, duke kapur edhe më të padukshmet. Formulë e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, lejon një aplikim homogjen, që mban deri në 10 orë.

I indikuar për sy të ndjeshëm dhe për personat që mbajnë lente kontakti.

Rezultati: Qerpikë të zgjatur në mënyrë perfekte, edhe ato më të shkurtërat.

Korff Cure Make Up Black Eye Pencil

E gjithë magjia e një prekje të butë dhe uniforme në një laps profesional në paketim druri. Teksturë e butë, precize dhe uniforme.

 • Mbulim mesatar
 • Specifikon qepallën
 • Lejon të krijoni hije të pafundme.

Rezultati: shikim intens dhe i thellë.

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up High Definition Mascara + Black Eye Pencil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART