- 30%

Korff Cure Make Up – High Definition Mascara

(1 përshtypje mbi produktin)

2,135 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up – High Definition Mascara

Mascara që siguron volum dhe zgjatje edhe tek qerpikët e shkurtër. Sinergji e përsosur midis një formule me performancë ekskluzive dhe një aplikacioni techno që kthen dhe volumizon  të gjitha llojet e qerpikëve, duke kapur edhe më të padukshmet. Formulë e pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, lejon një aplikim homogjen, që mban deri në 10 orë.

I indikuar për sy të ndjeshëm dhe për personat që mbajnë lente kontakti.

Rezultati: Qerpikë të zgjatur në mënyrë perfekte, edhe ato më të shkurtërat.

 • Pa parfum
 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

12ml

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia cerifera cera [Copernicia cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Acrylates Copolymer, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), C12-16 Alcohols, Benzyl Alcohol, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Sodium Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, CI 77499 (Iron Oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff Cure Make Up – High Definition Mascara
 • Eshte shume interasnt por prisja pak me teper duke pasur parasysh cmimin.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART